Kde strávit stylovou dovolenou?

Dovolená

Od  | 

Prázdniny jsou sice ještě docela daleko, ale pokud patříte mezi náročné dovolenkáře, máte nejvyšší čas začít plánovat letní cestování. Nemáte ještě jasno, kam byste se rádi podívali? Pokud preferujete dovolenou u moře, máme pro vás dva tipy na skvělé země.

Řecko: země krásných pláží a skvělého jídla

Řecko je synonymum pro nádherné pláže. Nacházejí se zde pláže jak písčité, tak oblázkové. Milovníci divočejší přírody nepohrdnou malými soukromými zátokami, které lemují skalnaté útesy. Rodiny s dětmi ocení spíše komfortní turistická letoviska, která nabízí spoustu možností trávení volného času. Na ostrově Santorini najdete dokonce zvláštní jev – červený a černý písek. Pro všechny pláže je samozřejmostí křišťálově čisté moře. I proto se mnoho z nich pyšní symbolem Modré vlajky. Ta se uděluje na základě přísných kritérií. Získá ji pouze taková pláž, která je dokonale upravená, má čisté moře, kvalitní vodu a turistům nabízí praktické vybavení, jako jsou např. toalety, převlékací kabinky a další.

Chcete si svou dovolenou užít opravdu na maximum? Vyberte si zájezd v Řecku all inclusive. Dočkáte se toho nejlepšího výběru jídla a nápojů. Pokud budete chtít, můžete se klidně navečeřet k prasknutí. All inclusive je dovolená, jak má být – žádné starosti, jenom samé radosti a užívání.

Kypr: ostrov přírodních i historických krás

 

Kypru se často přezdívá Afroditin ostrov lásky a krásy. To proto, že se zde údajně z mořské pěny zrodila bohyně Afrodita. A právem je tento ostrov mezi českými turisty stále oblíbenější. Zajímavostí je, že samotný ostrov je rozdělen mezi dvě země – část patří Turecka, část tvoří samostatná Kyperská republika.

kypr

Kypr láká především na nádhernou přírodu a na zajímavé kulturní památky. Přírodu charakterizuje nádherná kombinace skalnatých útesů, lesnatých ploch, písečných pláží a tyrkysového moře. Z památek zde můžete navštívit celé spektrum zajímavých míst – od muslimských mešit, až po památky z antické či byzantské doby. Na své si zde přijde každý: ten kdo, chce sportovat, ten, kdo chce poznávat nové kouty planety, turisté hledající klid k odpočinku i novomanželé na svatební cestě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Vložte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *