Přejít k obsahu

Konec v Ulici po 20 letech. Obermaierová přestala ze dne na den natáčet. Co se děje?

2 min čtení
foto: facebook.com
foto: facebook.com

◉ Jaroslava Obermaierová po 20 letech skončila v seriálu Ulice.

◉ Sama herečka by se ráda na natáčení vrátila, ale scénáristé s ní zatím nepočítají.

◉ Důvodem může být i komplikované dojíždění do Prahy, které herečce nevyhovuje.

◉ Přesto nevylučuje návrat v budoucnu, pokud dostane smysluplnou nabídku.

Jaroslava Obermaierová už není součástí oblíbeného seriálu Ulice, kde ztvárňovala Vilmu Nyklovou. Po dlouhých dvaceti letech přišlo překvapivé ticho – herečka už několik měsíců netočí. Sama by se k roli ještě ráda vrátila, ale podle všeho ji scenáristé aktuálně do děje nezařazují. Co za tím stojí? Proč se jedna z nejvýraznějších tváří seriálu ze dne na den vytratila z obrazovek? A je to její definitivní konec?

Kterou píseň Bonnie Tyler máte nejraději?

Konec jedné éry: Jaroslava Obermaierová v Ulici už netočí

Po dvaceti letech pravidelného natáčení se Jaroslava Obermaierová rozloučila se svou rolí v seriálu Ulice. Její postava drbny Vilmy Nyklové patřila mezi nejvýraznější a diváci si ji oblíbili. Naposledy se herečka objevila na place letos v květnu, od té doby se v žádné další scéně neukázala.

20 let je dost, třeba se tam ještě podívám. Byla jsem tam třikrát vdaná, počtvrté si myslím, že už to nepůjde,“ řekla s nadsázkou pro Super.cz.

Pokračování článku po kliknutí
Přečtěte si celý článek.
Zatím tu nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo se zapojí do diskuse.

Přidat komentář

Pro komentování není potřeba přihlášení. Stačí přezdívka a komentář.

Kolik je čtyři plus dva?
Krátká česká kontrola proti spamu.